Minust Tantra Estonia

Minust

Kõik, mis juhtub, on alati parim!

floral-decor

Mul on väga hea meel Sinuga tutvuda!
Olen Kristiina Merimaa. Sündisin 80-te alguses kaunis Pelgulinna sünnitusmajas (Tallinnas). Juba lapsepõlves meeldis mulle kõik imeline ja salapärane. Minu lemmik raamatud olid võlumuinasjuttud. Juttud kus räägiti võluesemetest: võlukepikesest, isekattuvast laudlinast, võlulambist, võluvaibast jt.
12-13 aastasena hakkasin tundma huvi esoteerika vastu. Lugesin erinevaid raamatuid, õppisin iseseisvalt Lääne astroloogiat, numeroloogiat ja hiromantiat.

Ühel päeval kuulsin Kamasutrast, ning mul tekkis suur huvi selle raamatu vastu.
Tol ajal ei olnud Kamasutra kergesti kättesaadav, kuid ühel ilusal päeval juhtus nii, et ma sain seda minu kodu raamatukogus lehitseda. Olin väga õnnelik ja samas ka väga pettunud, kuna leidsin raamatust ainult pilte sekspoosidega, ei miskit salapärast teadmist mida otsisin. Südames aga tundisn, et see ei saa olla kõik ning jõuab kätte see päev kui avastan enamat…

Aeg läks edasi. Lõpetasin keskkooli. Omandasin bakalaureusekraadi sisekujunduskunstis.
Peai peale ülikooli lõpetasmist kolisin koos oma mehega Inglismaale. Londonis avastasin uue elu, uue kultuuri, tutvusin huvitavate inimestega. Töötasin modellina ning sain suurepärase kogemuse, mis aitas mul nii seksuaalselt kui psühholoogiliselt avaneda.
Me elasime Inglismaal umbes aasta kui ühel päeval otsustasime meie suhte lõpetada.
Sõitsin tagasi Tallinnasse.

Asusin tööle Swedbanka. Esialgu töötasin tellerina, hiljem arveldusteenuste haldurina ettevõtete panganduse divisjonis.
Minu klientideks olid Eesti ja Baltikumi suurimate ettevõtete pearaamatupidajad, finantsdirektorid ja ettevõtete omanikud. Tegelesin kliendisuhete loomise, hoidmise ja arendamisega. Nõustasin kliente arveldusteenuste küsimustes ning pakkusin parimaid lahendusi.

Swedpangas töötades astusin sisse Tartu Ülikooli ärijuhtimise teaduskonda. Kaks aastat hiljem kaitsin ära oma magistritöö teemal “Suurkliendisuhete hoidmine AS Swedbank ettevõtete panganduse divisjoni näitel”. Töötades Swedpangas olen saanud mitmekülgseid ja väärtuslikke kogemusi: kohati väga lahedaid ja rõõmsaid ning kohati väga raskeid ja destruktiivseid. Mul võttis ikka aega, et lahti lasta pangaga seotud negatiivsed emotsioonid ja uskumused. Täna olen ma oma kollegideele kõikide kogemuste eest väga tänulik.

Peale Swedpanka töötasin ka teistes pankades. 2010 a. otsustasin lõpetada oma panganduskarjääri ja alustada “vaba kunstniku” teekonda. Umbes kaks kuud ei teinud ma mitte kui midagi. Puhkasin, palju jalutasin, tunnetasin ennast.

See aasta osutus minu elus tähtsaks pöördepunktiks.

  • Tutvusin Veedaliku õpetusega ja Ajurveedaga.
  • Hakkasin taimetoitlaseks.
  • Läksin õppima Hatha joogat.
  • Õppisin mediteerima.
  • Osalesin Bert Hellengeri perekonstellatsioonides, et mõista enda elus toimuvat ning lahti lasta lapsepõlve traumad ja negatiivsed suguvõsa stsenaariumid.
  • Tegelesin muinasjuttuteraapiaga, et lahti lasta oma hirmud.
  • Tutvusin Lise Bourbeau ja Louise Hay loominguga ja sukeldusin psühhosomaatika maailma. Hakkasin paremini mõistma oma keha signaale, ning sain aru miks üks või teine minu kehaosa annab tunda.
Minust
Minust Tantra Estonia 2019

2013 a. suvel tutvusin vaimse õpetaja-, psühholoogi- , kirjaniku-, õnneliku elu Meistri- Anatoli Nekrassovi loominguga. Tema raamatud inspireerisid mind ning ma astusin sisse tema Akadeemiasse, Harmoonilise isiksuse arengu kursusele. Õpingute ajal ma tutvusin paljude erakordsete inimestega, kes kõik jagasid minuga oma positiivset energiat, väärtuslikke teadmisi ja elukogemusi.
Ma olen väga tänulik Anatoli Nekrassovile, Natalija Emeljanenkole, ja igaühele keda ma Akadeemias kohtasin.

Raamatud, õpingud Akadeemias, isiklikud vestlused Anatoli Nekrasoviga muutsid minu elu täielikult. Muutusin sisemiselt vabamaks, armastavamaks, rõõmsamaks, vastuvõtlikumaks, ausamaks, tänulikkumaks, enesekindlamaks, tervemaks, hinnangute- ja eelarvamuste vabaks. Ma võin veel pikalt loetleda kõiki neid muutusi, mis minus toimusid.

Teadvustasin kes ma olen ja mida ma tahan. Avastasin endas uued huvid ja anded. Hakkasin praktiseerima Kundaliini joogat, käima Tantrateraapias ja Tantra koolitustel Eestis ja välismaal.

2016-2017 aa. läbisin mitmed Tantra ja tantramassaaži koolitused ning alustasin Tantra teraapaiaga ja tantramassaaži koolitustega.

2018 aasta kevadel läbisin kallistamise terapeudi koolituse ning hakkasin pakkuma Kallistamiseteraapiat.
Samal aastal natukene hiljem lõpetasin oma õpingud Anatoli Nekrassovi Akadeemias, sain sertsefitseeritud isikliku arengu kootsiks. 2018-2021 aa. töötasin Anatoli Nekrassovi Akadeemias psühholoogilise nõustajana ja isikliku arengu kootsina.

2020 a. kevadel läksin Reiki I astme koolitusele ning sügisel tutvusin imelise naisega, kanaldajaga, tervendajaga, vaimse psühholoogiga – Marina Iverovaga.
2021 a. läbisin Marina kursuse “Suhtlemine Kõrge Minaga” ning “Tule keha aktiveerimise kursuse 1 ja 2 osa.

Jätkasin Reiki õppimist ning lõpetasin Reiki II astme koolituse.

2021 a. hakkasin pakkuma Tantra seansse paaridele, kus jagan paaridega oma kogemusi ja teadmisi, kuidas luua suhtes suuremat lähedust ning kuidas üksteist teadlikult ja naudinguliselt puudutada.

2021 aasta lõppus mul tekkis huvi psühholoogiliste transformatsiooni mängude vastu. Tellisin internetist psühholoogilise lauamängu.
2022 a. kevadel läbisin mänguterapeudi koolituse ning sain sertifitseeritud mänguterapeudiks. Hakkasin läbi viima psühholoogilist mängu “Kohtumine iseendaga 2.0”.

2022 a. sügisel läbisin Reiki koolituse viimase astme. Täna olen sertifitseeritud Reiki Meister.

Peale seda kui olen mõned kuud läbi viinud mängu “Kohtumine iseendaga 2.0”, tundsin ühel hetkel, et antud mäng on minu ja minu klientide jaoks emotsionaalselt liiga raske, ning hakkasin unistama oma mängu loomisest…

5 jaanuaril 2023 a. koostöös Kõrge Minaga ja Õpetajatega sündis minu esimene enesearengu mäng “Armastuse meri”.
Antud mängu saab mängida minuga individuaalselt,
saab tulla mängima koos eluskaaslasega, kogu oma perega või sõpradega.

2023 a. kevadel jätkasin Tule keha aktiveerimist Marina Iverova kursusel “Tule keha aktiveerimine, 3 osa” ning läbisin kursuse viimase osa.

Olen Marina Iverovale ja Õpetajatele kaheaastase Tule keha aktiveerimise kursuse eest väga tänulik.
Antud kursus on muutnud mind ja minu elu suurel määral ja mitmel tasandil: minu energia tase on tõusnud, paranes minu füüsiline ja emotisonaalne tervis, muutus minu toitumise viis, hakkasin käima hommikuti jooksmas, õppisin Online kursusel poole aastaga mängima klaveril tükki Beethoveni Für Elise loost, hakkasin joonistama ja maalima, lõin esimese lauamängu, ja ma usun, et see on alles algus.

Selleks, et rohkem inimesi saaksid aktiveerida oma Tule keha ning muuta oma elu, olen tõlkinud Tule keha aktiveerimise e-kursuse inglise keelde. Tutvu e-kursusega siin: https://tantraestonia.ee/tule-keha-aktiveerimise-e-kursus/

Tänu Marinale olen avastanud Valguse tööd. Ning 2022 a. sügisel olen osalenud Valguse töös mis toimus Sinai mäel Dahabis (Egiptuses), kus me võtsime vastu 10 uut Jumala käsku.

Valguse tööd toimuvad igal aastal maailma erinevates nurkades ning nendega on võimalik igal hetkel liituda.

Marina_Iverova_Soyuz_MudraYa.jpeg

floral-decor

Olen südamest tänulik Õpetajatele selle eest, et ma olen kohanud nii palju tingimusteta armastavaid, heldeid, ausaid, ilusaid, loomugulisi inimesi, kellega koos areneda ja luua parimat homset!

Armastusega,
Kristiina